SELÇUKLU İLÇE BAŞKANLIĞI
 
 
Mustafa Hakan ÖZER
AK PARTİ SELÇUKLU
İLÇE BAŞKANI
 
 
AK Bülten KONYA
   
 
  AK PARTİ SELÇUKLU BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAY ADAYLIĞI TANITIM PROGRAMI 13.12.2013
 
Bu Haberi Paylaş
Arkadaşına Gönder
Haberi Yazdır
 

AK PARTİ SELÇUKLU BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAY ADAYLIĞI TANITIM PROGRAMI

 

 

2014 yerel seçimleri hazırlıklarına aralıksız devam eden Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanlığı, Belediye Meclis üyeliği aday adaylığı başvurularının sona ermesinin ardından, başvuran 169 aday adayı için bir tanıtım ve tanışma programı gerçekleştirdi.  İlçe Başkanı Mustafa Ak başkanlığından yapılan programa, Ak Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, İl başkan yardımcıları, Ak Parti Selçuklu İlçe yönetim kurulu üyeleri ve Selçuklu Belediye Meclis üye aday adayları katıldı.

 

Açılış konuşmasına Aday adaylarına katılımlarından ve adaylık başvurusu için göstermiş oldukları medeni cesaretten dolayı teşekkür ederek başlayan İlçe Başkanı Mustafa Ak,  Selçuklu’da her ne kademede olursa olsun hizmet etmenin son derece önemli ve ayrıcalıklı olduğunu vurguladı. Son günlerde hızlanan ülke gündemine de değinen Başkan Ak, Selçuklu olarak olabilecek en iyi sonuca ulaşabilmek için ekip olarak ellerinden geleni yapacaklarını ve bunun için herkese görev düştüğünü belirtti. Aday gösterilsin gösterilmesin her aday adayının bir Ak Parti gönüllüsü olduğunu hatırlatan Başkan, gönül vereninden, Teşkilat mensubuna, Meclis üyesinden ,mahalle temsilcisine herkesin ilçesi, şehri ve ülkesi için çalışması gerektigini belirtti.

 

Programda selamlama konuşması yapan Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu’nun, şehrin ve ülkenin yükselen bir degeri olduğunu belirterek, ilçenin yükselen ivmesinde, üreten ve uyumlu bir meclisin rolüne dikkat çekti.

 

Son olarak konuşmasını yapan Ak Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, her alınan görevin büyük sorumluluklar ve veballer barındırdığını hatırlattı. Başkan Sorgun, görev alanların yük olan değil yük alan olması gerektigini belirterek aday adaylarına başarılar diledi.

 
 
AK PARTİ
SELÇUKLU İLÇE BAŞKANLIĞI
Kadın Kolları Gençlik Kolları AKIM Yaşlılar Koordinasyon Merkezi Engelliler Koordinasyon Merkezi AkParti Siyaset Akademisi Kütüphane
ANA SAYFA     KURUMSAL     AKKADRO     AK SİTELER     İLETİŞİM
E-Bülten Üyeliği  
 
  Selçuklu İlçe Başkanlığı: MUSALLA BAĞLARI MH.BABÜR SK.NO:7/A SELÇUKLU/ KONYA // 0.332 237 86 05 // [email protected]
Adalet ve Kalkınma Partisi - Konya İl Başkanlığı // © Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır.